• Grand Prix Landau - Axel
  • Grand Prix Tholen - Scherpenisse
  • Grand Prix Zwemschaak - Goes
  • Grand Prix HWP - Sas van Gent
  • Grand Prix Pepernoten - Vlissingen

 

  Naam Club Landau DEZ Goes HWP SKS 3Beste 4Beste Totaal
1 Vincent Tiggelman SK Souburg 40 36 0 45 40 125 161 161
2 Evalina Tieleman S. Landau Axel 26 40 29 40 36 116 145 171
3 Stan Heijens SC Terneuzen 20 45 0 36 29 110 130 130
4 Boaz Murre SC Terneuzen 29 32 0 26 0 87 87 87
5 Roan Verhage SK Souburg 18 0 0 24 19 61 61 61
6 Scott Mulder SK Souburg 0 0 36 0 20 56 56 56
7 Daniël Gouw Goese SV 0 29 24 0 0 53 53 53
8 Quinten Swemmelaar SC Terneuzen 0 0 0 29 24 53 53 53
9 Juliëtte Meijaard Goese SV 19 0 0 0 22 41 41 41
10 Finn Vermeersch HWP Sas van Gent 0 0 0 32 0 32 32 32
11 Marit Sijbinga SC Terneuzen 13 0 0 19 0 32 32 32
12 Ruben de Boer SK Souburg 0 26 0 0 0 26 26 26
13 Juliette Meijaard Goese SV 0 0 26 0 0 26 26 26
14 Narin de Ruijter S. Landau Axel 24 0 0 0 0 24 24 24
15 Brandon Haasbroek SK Souburg 0 0 22 0 0 22 22 22
16 Lars van Damme SVWZV 22 0 0 0 0 22 22 22
17 Ruud van Luik Denk en Zet 0 0 0 0 18 18 18 18
18 Sami Rammeloo SC Terneuzen 0 0 0 0 17 17 17 17
19 Faedra Papastavroploulou SK Souburg 0 0 0 0 16 16 16 16
20 Tristan Dees SVWZV 16 0 0 0 0 16 16 16
  Ellen Deleu KGSRL Gent 36 50 0 0 45 131 131 131
  Tyani de Rycke LSV Chesspirant 0 0 50 0 50 100 100 100
  Louise Vanderstappen Van Pion tot Dame 45 0 0 50 0 95 95 95
  Kelsey Bogers Bergen op Zoomse SV 14 22 0 0 26 62 62 62
  Adriaan Dreelinck VPTD Geraardsbergen 50 0 0 0 0 50 50 50
  Elias De Reese KGSRL Gent 0 0 45 0 0 45 45 45
  Rune De Clerq Wachtebeke 0 0 40 0 0 40 40 40
  Tibe Debunne De Mercatel Gent 32 0 0 0 0 32 32 32
  Alaya Retel Helmrich SSV Klim-Op 0 0 0 0 32 32 32 32
  Jelle Pekaar   0 0 32 0 0 32 32 32
  Pieter de Vos Bergen op Zoomse SV 0 24 0 0 0 24 24 24
  Evander Peters De Pion 0 0 0 22 0 22 22 22
  Thomas van de Wege OBS De Meerpaal - Leonardo 0 0 0 20 0 20 20 20
  Lucas de Jongste   0 0 20 0 0 20 20 20
  Jurrian Moorthamer school - De Warande 17 0 0 0 0 17 17 17
  Xam Slotboom school - Tweemaster-Kameleon 0 0 0 0 15 15 15 15
  Davy Schinkelshoek school - De Warande 15 0 0 0 0 15 15 15
  Job Linthout De Vesting Hulst 12 0 0 0 0 12 12 12