• Grand Prix Landau - Axel
  • Grand Prix Tholen - Scherpenisse
  • Grand Prix Zwemschaak - Goes
  • Grand Prix HWP - Sas van Gent
  • Grand Prix Pepernoten - Vlissingen

 

De eindstand van de Zeeuwse Grand Prix is bekend. De volledige lijst is te vinden bij de 'Downloads' (zowel in Excel als PDF formaat).

 Op de volgende pagina's kunt u de details per groep bekijken.

 


 

  Naam Club Landau DEZ Goes HWP SKS 3Beste 4Beste Totaal
1 Bas de Feijter S. Landau Axel 50 50 50 50 50 150 200 250
2 Iris Schelleman S. Landau Axel 45 45 36 45 0 135 171 171
3 Joost van Eenennaam Denk en Zet 32 36 40 40 26 116 148 174
4 Lydia Dubbeldam S. Landau Axel 40 40 32 29 32 112 144 173
5 Bas van Doren S. Landau Axel 29 0 24 24 40 93 117 117
6 Eliza de Jong Goese SV 20 26 22 17 36 84 104 121
7 Niels Schelleman S. Landau Axel 26 0 26 19 24 76 95 95
8 Bent Speksnijder Goese SV 24 29 20 0 22 75 95 95
9 Mike Calon S. Landau Axel 22 32 19 20 0 74 93 93
10 Mathijs Dubbeldam S. Landau Axel 0 0 29 18 0 47 47 47
11 Juan de Graaf Denk en Zet 19 24 0 0 0 43 43 43
12 Emily Timmerman Goese SV 18 0 18 0 0 36 36 36
13 Tibo Maes S. Landau Axel 36 0 0 0 0 36 36 36
14 Daniël Scherpenisse Denk en Zet 0 22 0 0 0 22 22 22
15 Gerard Poortvliet SK Middelburg 0 0 0 0 20 20 20 20
16 Joep Oomens Denk en Zet 0 20 0 0 0 20 20 20
17 Peter Vink SK Souburg 0 0 0 0 19 19 19 19
18 Yuri Copal Goese SV 17 0 0 0 0 17 17 17
19 Larissa Koolhoven SK Souburg 0 0 0 0 17 17 17 17
20 Matthijs Dieleman S. Landau Axel 16 0 0 0 0 16 16 16
  Dries Van Malder LSV Chesspirant 0 0 45 0 0 45 45 45
  Daniël Dardha Bergen op Zoomse SV 0 0 0 0 45 45 45 45
  Sander Temmerman Meetjeslandse SV 0 0 0 36 0 36 36 36
  Sara Temmerman Meetjeslandse SV 0 0 0 32 0 32 32 32
  Daria Vanduyfhuys KGSRL Gent 0 0 0 0 29 29 29 29
  Keano De Baets SK Artevelde 0 0 0 26 0 26 26 26
  Giorgi Chimakadze Meetjeslandse SV 0 0 0 22 0 22 22 22
  Daní Retel Helmrich SV De Pionier 0 0 0 0 18 18 18 18
  Yvar Schmitz - 0 0 0 0 16 16 16 16
  Wesley Vandesteene Meetjeslandse SV 0 0 0 16 0 16 16 16
  Thomas De Cuyper KGSRL 0 0 0 15 0 15 15 15
  Lucas Mortier De Vesting Hulst 0 0 0 14 0 14 14 14

 

  Naam Club Landau DEZ Goes HWP SKS 3Beste 4Beste Totaal
1 Fardin Hematyar S. Landau Axel 50 45 36 50 45 145 190 226
2 Xander Joosse SK Souburg 45 50 32 40 50 145 185 217
3 Thimo Hoogstraate S. Landau Axel 22 32 45 36 32 113 145 167
4 Ard van Luik Denk en Zet 36 36 0 0 29 101 101 101
5 Koen Hakvoort Denk en Zet 18 19 29 0 26 74 92 92
6 Rick de Bruijn S. Landau Axel 13 29 18 20 0 67 80 80
7 Nicolas Flikweert Denk en Zet 40 26 0 0 0 66 66 66
8 Sven Jongejan SK Souburg 0 0 15 29 22 66 66 66
9 Mathijs Enters SK Souburg 14 17 16 26 0 59 73 73
10 Liam de Vos S. Landau Axel 9 0 26 0 24 59 59 59
11 Anna Vervaeck S. Landau Axel 26 24 0 0 0 50 50 50
12 Pasha Jansen HWP Sas van Gent 17 0 0 22 0 39 39 39
13 Lars Van Brussel De Vesting Hulst 6 0 0 32 0 38 38 38
14 Sjoerd Verkerke SK Souburg 10 20 0 0 0 30 30 30
15 Jasper Groenewoud S. Landau Axel 29 0 0 0 0 29 29 29
16 Thomas Carree SK Souburg 24 0 0 0 0 24 24 24
17 Carlo Geertse Goese SV 0 0 24 0 0 24 24 24
18 Sjoerd Quist Denk en Zet 0 22 0 0 0 22 22 22
19 Niek Herman S. Landau Axel 19 0 0 0 0 19 19 19
20 Eduard van den Berge Denk en Zet 0 18 0 0 0 18 18 18
21 Jelle Baumgarte S. Landau Axel 16 0 0 0 0 16 16 16
22 Jochem Dieleman S. Landau Axel 15 0 0 0 0 15 15 15
23 Coen Verpoorte S. Landau Axel 12 0 0 0 0 12 12 12
  Alex Karapetov De Pion Roosendaal 0 40 40 0 40 120 120 120
  Simon de Graaf Wachtebeke 32 0 22 0 0 54 54 54
  Klaus Van Malder LSV Chesspirant 0 0 50 0 0 50 50 50
  Hannes De Fré KGSRL 0 0 0 45 0 45 45 45
  Wouter Lahousse Wachtebeke 20 0 20 0 0 40 40 40
  Eva Stok SV Ridderkerk 0 0 0 0 36 36 36 36
  Olaf Mortier De Vesting Hulst 8 0 0 24 0 32 32 32
  Kylion Ooms Wachtebeke 0 0 19 0 0 19 19 19
  Evert De Vloo Wachtebeke 0 0 17 0 0 17 17 17
  Sila De Fré Wachtebeke 11 0 0 0 0 11 11 11
  Thomas Vervaeck HWP 7 0 0 0 0 7 7 7
  Tommy van de Coevering De Vesting Hulst 5 0 0 0 0 5 5 5

 

  Naam Club Landau DEZ Goes HWP SKS 3Beste 4Beste Totaal
1 Nina de Putter SC Terneuzen 40 45 32 50 45 140 180 212
2 Zofyra Joosse SK Souburg 0 50 50 36 32 136 168 168
3 Martijn Schelleman S. Landau Axel 24 32 36 45 50 131 163 187
4 Laura Tiggelman SK Souburg 10 40 29 40 40 120 149 159
5 Jason Haasbroek SK Souburg 0 36 20 24 29 89 109 109
6 Kim de Jong Goese SV 29 26 13 19 16 74 90 103
7 Stijn Vermue SK Souburg 0 24 12 17 17 58 70 70
8 Jamie de Vos S. Landau Axel 17 0 22 0 19 58 58 58
9 Anne-Sophie Jelier SC Terneuzen 0 0 0 32 15 47 47 47
10 Laurens Dieleman S. Landau Axel 18 0 0 0 18 36 36 36
11 Tom Duininck SC Terneuzen 14 0 0 18 0 32 32 32
12 Laurens van den Berge Denk en Zet 0 29 0 0 0 29 29 29
13 Daniël Lammers SK Souburg 0 0 0 26 0 26 26 26
14 Dante Maas S. Landau Axel 1 0 0 0 24 25 25 25
15 Scott Mulder SK Souburg 0 0 24 0 0 24 24 24
16 Bas Herman S. Landau Axel 22 0 0 0 0 22 22 22
17 Mariët Wesdorp Denk en Zet 0 22 0 0 0 22 22 22
18 Patrick Kramer Goese SV 0 0 9 0 12 21 21 21
19 Martijn Meertens HWP Sas van Gent 0 0 0 20 0 20 20 20
20 Jacco Eerland Denk en Zet 0 20 0 0 0 20 20 20
21 Pieter Bolle Goese SV 0 0 19 0 0 19 19 19
22 Floris Eerland Denk en Zet 7 0 11 0 0 18 18 18
23 Stijn Verpoorte S. Landau Axel 6 0 0 0 11 17 17 17
24 Evalina Tieleman S. Landau Axel 0 0 17 0 0 17 17 17
25 Luca Dhanis S. Landau Axel 16 0 0 0 0 16 16 16
26 Tim de Bruijn S. Landau Axel 8 0 8 0 0 16 16 16
27 Juliette Meijaard Goese SV 0 0 16 0 0 16 16 16
28 Daniël Gouw Goese SV 0 0 15 0 0 15 15 15
29 Maarten Groenewoud S. Landau Axel 15 0 0 0 0 15 15 15
30 Brandon Haasbroek SK Souburg 0 0 14 0 0 14 14 14
31 Luca van Santen S. Landau Axel 3 0 0 0 10 13 13 13
32 Julian Nolet S. Landau Axel 0 0 0 0 13 13 13 13
33 Sem van Duijvebode Goese SV 11 0 0 0 0 11 11 11
34 Merijn Hooghwerff S. Landau Axel 5 0 0 0 0 5 5 5
35 Keo Avezaat S. Landau Axel 0 0 0 0 0 0 0 0
  Elias de Reese KGSRL Gent 0 0 40 0 36 76 76 76
  Thibault Wilmsen KGSRL Gent 36 0 0 0 26 62 62 62
  Kobe Vanhoucke KGSRL Gent 50 0 0 0 0 50 50 50
  Alexander Traest KGSRL 20 0 0 29 0 49 49 49
  Alex Karapetov De Pion Roosendaal 45 0 0 0 0 45 45 45
  Tyani De Rycke LSV Chesspirant 0 0 45 0 0 45 45 45
  Marieke van Essen De Pion 0 0 0 22 20 42 42 42
  Maxim Sleypen KGSRL Gent 32 0 0 0 0 32 32 32
  Marie Dgebuadze KGSRL Gent 26 0 0 0 0 26 26 26
  Rune De Clerq Wachtebeke 0 0 26 0 0 26 26 26
  Simone van Goethem LSV Chesspirant 0 0 0 0 22 22 22 22
  Celien Vanderstappen VPTD Geraardsbergen 19 0 0 0 0 19 19 19
  Jelle Pekaar   0 0 18 0 0 18 18 18
  Boran Karlioglu SK Wachtebeke 0 0 0 16 0 16 16 16
  Ian de Witte SK Wachtebeke 0 0 0 15 0 15 15 15
  Mathijs van Gansewinkel school - Vlissingse School Vereniging 0 0 0 0 14 14 14 14
  Robin Van Cleemput   0 0 0 14 0 14 14 14
  Tim De Graaf Wachtebeke 13 0 0 0 0 13 13 13
  Simon de Pooter Bergen op Zoomse SV 12 0 0 0 0 12 12 12
  Wesley Nodelijk   0 0 10 0 0 10 10 10
  Arne Bouckaert KGSRL Gent 9 0 0 0 0 9 9 9
  Lucas de Jongste   0 0 7 0 0 7 7 7
  Lucas Naessens school - Antonius 4 0 0 0 0 4 4 4
  Nebo De Fré Wachtebeke 2 0 0 0 0 2 2 2
  Deborah Arens school - De Warande 0 0 0 0 0 0 0 0
  Josh Schinkelshoek school - De Warande 0 0 0 0 0 0 0 0
  Lars de Putter school - De Warande 0 0 0 0 0 0 0 0
  Matthijs Verplanke SVWZV 0 0 0 0 0 0 0 0
  Raf van Waterschoot SVWZV 0 0 0 0 0 0 0 0

 

  Naam Club Landau DEZ Goes HWP SKS 3Beste 4Beste Totaal
1 Vincent Tiggelman SK Souburg 40 36 0 45 40 125 161 161
2 Evalina Tieleman S. Landau Axel 26 40 29 40 36 116 145 171
3 Stan Heijens SC Terneuzen 20 45 0 36 29 110 130 130
4 Boaz Murre SC Terneuzen 29 32 0 26 0 87 87 87
5 Roan Verhage SK Souburg 18 0 0 24 19 61 61 61
6 Scott Mulder SK Souburg 0 0 36 0 20 56 56 56
7 Daniël Gouw Goese SV 0 29 24 0 0 53 53 53
8 Quinten Swemmelaar SC Terneuzen 0 0 0 29 24 53 53 53
9 Juliëtte Meijaard Goese SV 19 0 0 0 22 41 41 41
10 Finn Vermeersch HWP Sas van Gent 0 0 0 32 0 32 32 32
11 Marit Sijbinga SC Terneuzen 13 0 0 19 0 32 32 32
12 Ruben de Boer SK Souburg 0 26 0 0 0 26 26 26
13 Juliette Meijaard Goese SV 0 0 26 0 0 26 26 26
14 Narin de Ruijter S. Landau Axel 24 0 0 0 0 24 24 24
15 Brandon Haasbroek SK Souburg 0 0 22 0 0 22 22 22
16 Lars van Damme SVWZV 22 0 0 0 0 22 22 22
17 Ruud van Luik Denk en Zet 0 0 0 0 18 18 18 18
18 Sami Rammeloo SC Terneuzen 0 0 0 0 17 17 17 17
19 Faedra Papastavroploulou SK Souburg 0 0 0 0 16 16 16 16
20 Tristan Dees SVWZV 16 0 0 0 0 16 16 16
  Ellen Deleu KGSRL Gent 36 50 0 0 45 131 131 131
  Tyani de Rycke LSV Chesspirant 0 0 50 0 50 100 100 100
  Louise Vanderstappen Van Pion tot Dame 45 0 0 50 0 95 95 95
  Kelsey Bogers Bergen op Zoomse SV 14 22 0 0 26 62 62 62
  Adriaan Dreelinck VPTD Geraardsbergen 50 0 0 0 0 50 50 50
  Elias De Reese KGSRL Gent 0 0 45 0 0 45 45 45
  Rune De Clerq Wachtebeke 0 0 40 0 0 40 40 40
  Tibe Debunne De Mercatel Gent 32 0 0 0 0 32 32 32
  Alaya Retel Helmrich SSV Klim-Op 0 0 0 0 32 32 32 32
  Jelle Pekaar   0 0 32 0 0 32 32 32
  Pieter de Vos Bergen op Zoomse SV 0 24 0 0 0 24 24 24
  Evander Peters De Pion 0 0 0 22 0 22 22 22
  Thomas van de Wege OBS De Meerpaal - Leonardo 0 0 0 20 0 20 20 20
  Lucas de Jongste   0 0 20 0 0 20 20 20
  Jurrian Moorthamer school - De Warande 17 0 0 0 0 17 17 17
  Xam Slotboom school - Tweemaster-Kameleon 0 0 0 0 15 15 15 15
  Davy Schinkelshoek school - De Warande 15 0 0 0 0 15 15 15
  Job Linthout De Vesting Hulst 12 0 0 0 0 12 12 12

 

  Naam Club Landau DEZ Goes HWP SKS 3Beste 4Beste Totaal
1 Sven de Putter SC Terneuzen 36 50 0 50 45 145 181 181
2 Luna Morote De Vesting Hulst 24 29 50 36 40 126 155 179
3 Parisa Hematyar S. Landau Axel 29 0 36 45 29 110 139 139
4 Davey de Jong Goese SV 32 32 32 32 32 96 128 160
5 Lars van Sighem Zierikzee 0 0 40 26 24 90 90 90
6 Manuel Lobbezoo SK Souburg 19 0 26 40 22 88 107 107
7 Treyson Tieleman S. Landau Axel 17 26 22 22 26 74 96 113
8 Gabriël Rammeloo SC Terneuzen 0 0 0 24 20 44 44 44
9 Bo Mulder SK Souburg 0 0 24 0 0 24 24 24
10 Robbin van der Weele Goese SV 0 0 20 0 0 20 20 20
  Karen Deleu KGSRL Gent 40 45 0 0 50 135 135 135
  Leen Deleu KGSRL Gent 45 40 0 0 36 121 121 121
  Lasse Debunne De Mercatel Gent 50 36 0 0 0 86 86 86
  Paulien Lahousse Wachtebeke 22 0 29 0 0 51 51 51
  Alexander Malfliet LSV Chesspirant 0 0 45 0 0 45 45 45
  Mathias Stevens KGSRL 0 0 0 29 0 29 29 29
  Nick Severijnen Bergen op Zoomse SV 26 0 0 0 0 26 26 26
  Jan Wesdorp Denk en Zet 0 24 0 0 0 24 24 24
  Maurik van Kets De Vesting Hulst 20 0 0 0 0 20 20 20
  Aaron Oudeman De Vesting Hulst 18 0 0 0 0 18 18 18

 

  Naam Club Landau DEZ Goes HWP SKS 3Beste 4Beste Totaal
1 Brandon Haasbroek SK Souburg 0 50 0 45 50 145 145 145
2 Mare Morote De Vesting Hulst 36 45 45 50 45 140 185 221
3 Freek Meijaard Goese SV 40 0 50 0 40 130 130 130
4 Jens de Visser SK Souburg 26 40 36 0 32 108 134 134
5 Reinier Hamelink SC Terneuzen 29 36 32 0 0 97 97 97
6 Daan Elenbaas Goese SV 0 0 40 0 0 40 40 40
7 Rafael Pijpelink S. Landau Axel 32 0 0 0 0 32 32 32
8 Tim de Pooter S. Landau Axel 0 0 0 0 29 29 29 29
9 Pacey van den Berk SK Souburg 0 0 0 0 26 26 26 26
10 Mert Mustafov SK Souburg 0 0 0 0 22 22 22 22
11 Giovanni Koolhoven SK Souburg 0 0 0 0 19 19 19 19
  Elias De Reese KGSRL Gent 50 0 0 0 0 50 50 50
  Jacob Dreelinck VPTD Geraardsbergen 45 0 0 0 0 45 45 45
  Dago van Parijs KGSRL Gent 0 0 0 0 36 36 36 36
  Zedd Slotboom school - Tweemaster-Kameleon 0 0 0 0 24 24 24 24
  Katinka Steketee - 0 0 0 0 20 20 20 20